UM18-212167101 - 6072881
Dalmierz ultradźwiękowy SICK, zasięg 65–350 mm, wyjście analogowe napięciowe 0–10 V, przyłącze M12 4-pin, plastikowa obudowa, rozdzielczość 12 bit, powtarzalność ±0,15%, IP65/IP67, temperatura pracy –25°C do 70°C.
UM18-212167101 - 6072881
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Dalmierze ultradźwiękowe, UM18, UM18-212167101, Interfejs komunikacyjny: -, Zasięg roboczy, zasięg graniczny: 65 mm ... 350 mm, 600 mm, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 4-biegunowy, Wylot nadajnika: Prosty, Czas odpowiedzi: 64 ms, Rodzaj wyjścia analogowego: Wyjście napięcia
Cechy
Zasięg roboczy, zasięg graniczny 65 mm ... 350 mm, 600 mm
Obiekt pomiaru Obiekty naturalne
Rozdzielczość ≥ 0,2 mm
Powtarzalności ± 0,15 %
Dokładność pomiaru ± 1 %
Czas odpowiedzi 64 ms
Czas odpowiedzi 16 ms
Częstotliwość ultradźwięków (typowa) 400 kHz
Zakres odczytu (typowy) Patrz wykresy
Funkcja dodatkowa Wyjście analogowe z możliwością konfiguracji
Wyjście analogowe z możliwością inwersji
Przywracanie ustawień fabrycznych
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 101 lat(a)
DCavg 0%
Interfejsy
Wyjście analogowe
Liczba 1
Rodzaj Wyjście napięcia
Napięcie 0 V ... 10 V, ≥ 100.000 Ω
Rozdzielczość 12 bit
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB DC 15 V ... 30 V
Pobór mocy ≤ 1,2 W
Czas inicjalizacji < 300 ms
Wskaźnik 2 x LED
Stopień ochrony IP65 / IP67
Klasa ochrony III
Mechanika
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 18 mm x 18 mm x 52,7 mm
Budowa Cylindryczny
Wylot nadajnika Prosty
Masa 15 g
Rozmiar gwintu M18 x 1
Typ przyłącza Wtyk, M12, 4-biegunowy
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +70 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +85 °C
Dryft temperaturowy 0,17 % / K