UM18-217127112 - 6048389
Dalmierz ultradźwiękowy SICK, zasięg 20-150 mm, wyjście analogowe napięciowe, kątowy wylot, metalowa obudowa, rozdzielczość ?0,069 mm, IP65/IP67, kompensacja temperatury.
UM18-217127112 - 6048389
Opisy produktu
Dalmierze ultradźwiękowe, UM18, UM18-217127112, Interfejs komunikacyjny: -, Zasięg roboczy, zasięg graniczny: 20 mm ... 150 mm, 250 mm, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 5-biegunowy, Wylot nadajnika: Kątowy, Czas odpowiedzi: 32 ms, Rodzaj wyjścia analogowego: Wyjście napięcia
Cechy
Zasięg roboczy, zasięg graniczny 20 mm ... 150 mm, 250 mm
Obiekt pomiaru Obiekty naturalne
Rozdzielczość ≥ 0,069 mm
Powtarzalności ± 0,15 %
Dokładność pomiaru ± 1 %
Kompensacja temperatury Tak
Czas odpowiedzi 32 ms
Czas odpowiedzi 8 ms
Częstotliwość ultradźwięków (typowa) 380 kHz
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 101 lat(a)
DCavg 0%
Interfejsy
Wyjście analogowe
Liczba 1
Rodzaj Wyjście napięcia
Napięcie 0 V ... 10 V, ≥ 100.000 Ω
Rozdzielczość 12 bit
Wejście wielofunkcyjne (MF) 1 x MF
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB DC 10 V ... 30 V
Pobór mocy ≤ 1,2 W
Mechanika
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 18 mm x 18 mm x 68,7 mm
Budowa Cylindryczny
Wylot nadajnika Kątowy
Masa 30 g
Rozmiar gwintu M18 x 1
Typ przyłącza Wtyk, M12, 5-biegunowy
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +70 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +85 °C