UM18-218126112 - 6048405
Dalmierz ultradźwiękowy SICK, zasięg 120–1000 mm, wyjście prądowe 4–20 mA, kątowy wylot, metalowa obudowa, rozdzielczość 12 bit, powtarzalność ±0,15%, IP65/IP67, temperatura pracy –25°C do 70°C.
UM18-218126112 - 6048405
Opisy produktu
Dalmierze ultradźwiękowe, UM18, UM18-218126112, Interfejs komunikacyjny: -, Zasięg roboczy, zasięg graniczny: 120 mm ... 1.000 mm, 1.300 mm, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 5-biegunowy, Wylot nadajnika: Kątowy, Czas odpowiedzi: 80 ms, Rodzaj wyjścia analogowego: Wyjście prądu
Cechy
Zasięg roboczy, zasięg graniczny 120 mm ... 1.000 mm, 1.300 mm
Obiekt pomiaru Obiekty naturalne
Rozdzielczość ≥ 0,069 mm
Powtarzalności ± 0,15 %
Dokładność pomiaru ± 1 %
Kompensacja temperatury Tak
Czas odpowiedzi 80 ms
Czas odpowiedzi 20 ms
Częstotliwość ultradźwięków (typowa) 200 kHz
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 101 lat(a)
DCavg 0%
Liczba 1
Rodzaj Wyjście prądu
Prąd 4 mA ... 20 mA, ≤ 500 Ω
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB DC 10 V ... 30 V
Pobór mocy ≤ 1,2 W
Mechanika
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 18 mm x 18 mm x 68,7 mm
Budowa Cylindryczny
Wylot nadajnika Kątowy
Masa 30 g
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +70 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +85 °C