UM18-218161101 - 6048420
Dalmierz ultradźwiękowy SICK, zasięg 120-1000 mm, wyjście cyfrowe PNP, prosta obudowa PBT, rozdzielczość ?0,2 mm, szybka odpowiedź 20 ms, IP65/IP67, histereza 20 mm, gwint M18.
UM18-218161101 - 6048420
Opisy produktu
Dalmierze ultradźwiękowe, UM18, UM18-218161101, Interfejs komunikacyjny: -, Zasięg roboczy, zasięg graniczny: 120 mm ... 1.000 mm, 1.300 mm, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 4-biegunowy, Wylot nadajnika: Prosty, Czas odpowiedzi: 80 ms, Wyjście cyfrowe: 1 x PNP
Cechy
Zasięg roboczy, zasięg graniczny 120 mm ... 1.000 mm, 1.300 mm
Obiekt pomiaru Obiekty naturalne
Rozdzielczość ≥ 0,2 mm
Powtarzalności ± 0,15 %
Dokładność pomiaru ± 1 %
Czas odpowiedzi 80 ms
Częstotliwość przełączania 10 Hz
Czas odpowiedzi 20 ms
Częstotliwość ultradźwięków (typowa) 200 kHz
Zakres odczytu (typowy) Patrz wykresy
Wyjście cyfrowe z funkcją uczenia
Odwracalne wyjście cyfrowe
Przywracanie ustawień fabrycznych
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 101 lat(a)
DCavg 0%
Interfejsy
Wyjście cyfrowe
Liczba 1
Rodzaj PNP
Maksymalny prąd wyjściowy IA ≤ 200 mA
Histereza 20 mm
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB DC 10 V ... 30 V
Pobór mocy ≤ 1,2 W
Mechanika
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 18 mm x 18 mm x 52,7 mm
Budowa Cylindryczny
Wylot nadajnika Prosty
Masa 15 g
Rozmiar gwintu M18 x 1
Typ przyłącza Wtyk, M12, 4-biegunowy
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +70 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +85 °C
Dryft temperaturowy 0,17 % / K