UM30-212113 - 6036917
Dalmierz ultradźwiękowy SICK, zasięg 65–350 mm, wyjście analogowe (prąd/napięcie), metalowa obudowa, wyświetlacz LED, rozdzielczość 12 bit, IP65/IP67, kompensacja temperatury, automatyczne przełączanie prąd/napięcie.
UM30-212113 - 6036917
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Dalmierze ultradźwiękowe, UM30, UM30-212113, Interfejs komunikacyjny: -, Zasięg roboczy, zasięg graniczny: 65 mm ... 350 mm, 600 mm, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 5-biegunowy, Wylot nadajnika: Prosty, Czas odpowiedzi: 64 ms, Rodzaj wyjścia analogowego: Wyjście prądu / Wyjście napięcia
Cechy
Zasięg roboczy, zasięg graniczny 65 mm ... 350 mm, 600 mm
Obiekt pomiaru Obiekty naturalne
Rozdzielczość ≥ 0,18 mm
Powtarzalności ± 0,15 %
Dokładność pomiaru ± 1 %
Kompensacja temperatury Tak
Czas odpowiedzi 64 ms
Czas odpowiedzi 16 ms
Częstotliwość ultradźwięków (typowa) 400 kHz
Zakres odczytu (typowy) Patrz wykresy
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 101 lat(a)
DCavg 0%
Interfejsy
Wyjście analogowe
Liczba 1
Rodzaj Wyjście prądu / Wyjście napięcia
Prąd 4 mA ... 20 mA, ≤ 500 Ω
Napięcie 0 V ... 10 V, ≥ 100.000 Ω
Rozdzielczość 12 bit
Wejście wielofunkcyjne (MF) 1 x MF
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB DC 9 V ... 30 V
Pobór mocy ≤ 2,4 W
Czas inicjalizacji < 300 ms
Wskazanie Wyświetlacz LED, 2 x LED
Stopień ochrony IP65 / IP67
Klasa ochrony III
Mechanika
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 30 mm x 30 mm x 84 mm
Budowa Cylindryczny
Wylot nadajnika Prosty
Masa 150 g
Rozmiar gwintu M30 x 1,5
Typ przyłącza Wtyk, M12, 5-biegunowy
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +70 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +85 °C