UM30-213114 - 6037676
Dalmierz ultradźwiękowy SICK, zasięg 200–1300 mm, dwa wyjścia NPN, M30x1,5, wyświetlacz LED, histereza 20 mm, metalowa obudowa, IP65/IP67, synchronizacja do 50 czujników, temperatura pracy –25°C do 70°C.
UM30-213114 - 6037676
Opisy produktu
Dalmierze ultradźwiękowe, UM30, UM30-213114, Interfejs komunikacyjny: -, Zasięg roboczy, zasięg graniczny: 200 mm ... 1.300 mm, 2.000 mm, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 5-biegunowy, Wylot nadajnika: Prosty, Czas odpowiedzi: 92 ms, Wyjście cyfrowe: 2 x NPN
Cechy
Zasięg roboczy, zasięg graniczny 200 mm ... 1.300 mm, 2.000 mm
Obiekt pomiaru Obiekty naturalne
Rozdzielczość ≥ 0,18 mm
Powtarzalności ± 0,15 %
Dokładność pomiaru ± 1 %
Kompensacja temperatury Tak
Czas odpowiedzi 92 ms
Częstotliwość przełączania 8 Hz
Czas odpowiedzi 23 ms
Częstotliwość ultradźwięków (typowa) 200 kHz
MTTFD 101 lat(a)
DCavg 0%
Interfejsy
Wyjście cyfrowe
Liczba 2
Rodzaj NPN
Maksymalny prąd wyjściowy IA ≤ 200 mA
Wejście wielofunkcyjne (MF) 1 x MF
Histereza 20 mm
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB DC 9 V ... 30 V
Pobór mocy ≤ 2,4 W
Mechanika
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 30 mm x 30 mm x 84 mm
Budowa Cylindryczny
Wylot nadajnika Prosty
Masa 150 g
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +70 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +85 °C