UM30-214114 - 6037677
Dalmierz ultradźwiękowy SICK, zasięg 350–3400 mm, dwa wyjścia NPN, M30x1,5, metalowa obudowa, wyświetlacz LED, histereza 50 mm, IP65/IP67, synchronizacja do 50 czujników, temperatura pracy –25°C do 70°C.
UM30-214114 - 6037677
Opisy produktu
Dalmierze ultradźwiękowe, UM30, UM30-214114, Interfejs komunikacyjny: -, Zasięg roboczy, zasięg graniczny: 350 mm ... 3.400 mm, 5.000 mm, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 5-biegunowy, Wylot nadajnika: Prosty, Czas odpowiedzi: 180 ms, Wyjście cyfrowe: 2 x NPN
Cechy
Zasięg roboczy, zasięg graniczny 350 mm ... 3.400 mm, 5.000 mm
Obiekt pomiaru Obiekty naturalne
Rozdzielczość ≥ 0,18 mm
Powtarzalności ± 0,15 %
Dokładność pomiaru ± 1 %
Kompensacja temperatury Tak
Czas odpowiedzi 180 ms
Częstotliwość przełączania 4 Hz
Czas odpowiedzi 43 ms
Częstotliwość ultradźwięków (typowa) 120 kHz
MTTFD 101 lat(a)
DCavg 0%
Interfejsy
Wyjście cyfrowe
Liczba 2
Rodzaj NPN
Maksymalny prąd wyjściowy IA ≤ 200 mA
Wejście wielofunkcyjne (MF) 1 x MF
Histereza 50 mm
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB DC 9 V ... 30 V
Pobór mocy ≤ 2,4 W
Mechanika
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 47,5 mm x 47,5 mm x 102 mm
Budowa Cylindryczny
Wylot nadajnika Prosty
Masa 210 g
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +70 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +85 °C