E36CS-SSI-1121-10
Enkoder absolutny jednoobrotowy, oś 6 mm, interfejs SSI, kod binarny CCW, 10 bitów - 1024 kroki, RS485 4,5 - 30V, kabel axialny 2m
E36CS-SSI-1121-10 - Zdjęcie 1 z 2
E36CS-SSI-1121-10 - Zdjęcie 2 z 2
E36CS-SSI-1121-10
E36CS-SSI-1121-10
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Wersja
Absolutny jednoobrotowy
Rozdzielczość
Interfejs
Wymiary/ Średnica
Wał/Otwór pod wał
Podłączenie elektryczne
Stopień ochrony
IP64
Gwarancja
12
Producent
HOHNER
Kod
Kierunek narastania sygnału
Dodatkowe sygnały sterujące
Zakres pomiarowy
Technologia
Opisy produktu
MINIATUROWY ENKODER ABSOLUTNY JEDNOOBROTOWY SERIA E36CS
Najważniejsze cechy modelu:
Doskonały współczynnik możliwości cena
Rozdzielczość jednoobrotowa do 14 bitów
Technologia magnetyczna
Średnica zewnętrzna 36,5 mm
Wałek Ø 6 mm
Klasa ochrony IP64 zgodnie z DIN EN 60529
Połączenie kablem (dostępna inna długość kabla)
Specyfikacja mechaniczna:
Materiał obudowy: aluminium
Obudowa: aluminium
Wał: stal nierdzewna
Żywotność łożysk:  1 × 1010 obrotów
Ochrona przed kurzem i rozpryskami zgodnie z DIN EN 60529: IP64
Moment bezwładności wirnika: 2 gcm2
Początkowy moment obrotowy przy 20ºC (68ºF): ≤ 0,01 Nm
Maksymalne dopuszczalne obciążenie na wale osiowym: 20 N
Maksymalne dopuszczalne obciążenie na wale promieniowym: 40 N
Waga: ok. 0,08 kg
Zakres temperatur roboczych: od -40 ° C do + 105 ° C
Wibracje zgodnie z DIN EN 60068-2-6: 100m/s2 (10 Hz… 2000 Hz)
Udar zgodny z DIN EN 60068-2-27: 1000 m / s2 (6ms)
Połączenie: przewód radialny 2 metry (inne długości kabli dostępne na zamówienie)
Parametry elektryczne:
Interfejs: SSI
Wyjście elektroniczne: RS485
Zasilanie: 4,5… 30 VDC
Max. konsumpcja: ≤ 100 mA
Kod: binarny lub Gray
Protokół: SSI
Absolutna dokładność: ± 0,35 °
Względna dokładność: ± 1,5 LSB
Max. obciążalność / kanał: ± 20 mA
„Niski” poziom sygnału: <0,8 VDC
„Wysoki” poziom sygnału: 2… 5,5 VDC
Częstotliwość pracy: 50 kHz… 2 MHz