E36HS-SSI-11121-10
Enkoder absolutny jednoobrotowy, otwór zaślepiony 6 mm, interfejs SSI, kod binarny CCW, 10 bitów - 1024 kroki, RS485 4,5 - 30V, kabel axialny 2m, dołączono uchwyt antyrotacyjny 90.1037
E36HS-SSI-11121-10 - Zdjęcie 1 z 2
E36HS-SSI-11121-10 - Zdjęcie 2 z 2
E36HS-SSI-11121-10
E36HS-SSI-11121-10
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Wersja
Absolutny jednoobrotowy
Opisy produktu
MINIATUROWY ENKODER ABSOLUTNY JEDNOOBROTOWY SERIA E36HS
Najważniejsze cechy modelu:
Doskonały współczynnik możliwości cena
Rozdzielczość jednoobrotowa do 14 bitów
Technologia magnetyczna
Średnica zewnętrzna 36,5 mm
Otwór zaślepiony Ø 6 mm lub Ø 8 mm
Specyfikacja mechaniczna:
Materiał pokrywy: aluminium
Obudowa: aluminium
Wał: stal nierdzewna
Żywotność łożysk:  1 × 1010 obrotów
Mocowanie obudowy: kołnierz elastyczny (w zestawie)
Dopuszczalna niewspółosiowość: ± 0,3 mm osiowo, ± 0,2 mm promieniowo  dla (90.1037)
Dopuszczalna niewspółosiowość: ± 0,2 mm osiowy, ± 0,1 mm promieniowy dla (90.1111)
Sposób uchwytu wałka: śruba mocująca wał
Średnica wałka: 6 mm lub 8 mm
Ochrona przed kurzem i rozpryskami: zgodnie z DIN EN 60529 IP 64
Moment bezwładności wirnika: 2 gcm2
Początkowy moment obrotowy przy 20ºC (68ºF) ≤ 0,01 Nm
Waga: ok. 0,08 kg
Wibracje zgodnie z DIN EN 60068-2-6: 100 m /s2 (10 Hz… 2000 Hz)
Udar zgodny z DIN EN 60068-2-27: 1000 m / s2 (6ms)
Połączenie: przewód radialny 2 metry (inne długości kabli dostępne na zamówienie)
Parametry mechaniczne:
Interfejs: SSI
Wyjście elektroniczne: RS485
Zasilanie: 4,5… 30 VDC
Max. konsumpcja: ≤ 100 mA
Kod: binarny lub Gray
Względna dokładność: ± 1,5 LSB
Max. obciążalność / kanał: ± 20 mA
„Niski” poziom sygnału: <0,8 VDC
„Wysoki” poziom sygnału: 2… 5,5 VDC
Częstotliwość pracy: 50 kHz … 2 MHz