DBS36E-S3AN02000 - 1110551
Enkoder inkrementalny SICK, wałek 6 mm, 2000 impulsów/obrót, napięcie 4,5-5,5 V, TTL RS-422, przewód 10 m, IP65, odporność na drgania, temp. -20°C do +85°C.
DBS36E-S3AN02000 - 1110551
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DBS36/50, DBS36E-S3AN02000, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie czołowe 6 mm x 12 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 4,5 V ... 5,5 V, TTL, RS-422, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, uniwersalny, 10 m, Liczba impulsów na obrót: 2.000
Kąt detekcji ≤ 0,5 ± 5%
Interfejsy
Interfejs komunikacyjny Przyrostowy
Interfejs komunikacyjny – szczegóły TTL / RS-422
Liczba kanałów sygnałowych 6-kanałowy
Czas inicjalizacji < 3 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 300 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Prąd roboczy ≤ 50 mA (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Przewód, 8 żył, uniwersalny, 10 m
Napięcie zasilające 4,5 ... 5,5 V
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Wałek, mocowanie czołowe
Średnica wałka lub otworu 6 mm
Z powierzchnią
Długość wału 12 mm
Materiał, przewód PVC
Moment rozruchowy + 0,5 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,4 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalne obciążenie wałka 40 N (promieniowe)
20 N (osiowe)
Prędkość obrotowa pracy 6.000 min⁻¹
Maksymalna prędkość obrotowa robocza ≤ 8.000 min⁻¹
Moment bezwładności wirnika 0,6 gcm²
Stopień ochrony IP65
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –20 °C ... +85 °C, –35 °C ... +95 °C na zamówienie
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 100 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)