DBS50E-S5AK01500 - 1135957
Enkoder inkrementalny SICK z wałkiem stalowym, 8 mm, 1500 impulsów/obrót, interfejs TTL/RS-422, napięcie zasilania 4,5–5,5 V, przewód 1,5 m, stopień ochrony IP65, długość wałka 15,5 mm, odporny na wstrząsy i drgania.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DBS36/50, DBS50E-S5AK01500, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie czołowe 8 mm x 15,5 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 4,5 V ... 5,5 V, TTL, RS-422, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, uniwersalny, 1,5 m, Liczba impulsów na obrót: 1.500
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | ||
|---|---|---|
| MTTFD (średni czas do niebezpiecznej awarii) | 600 lat(a) (EN ISO 13849-1) | |
| Wydajność | ||
| Liczba impulsów na obrót | 1.500 | |
| Krok pomiarowy | 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót | |
| Odchyłka kroku pomiarowego | ± 18° / liczba impulsów na obrót | |
| Granice błędu | ± 54° / liczba impulsów na obrót | |
| Kąt detekcji | ≤ 0,5 ± 5% | |
| Interfejsy | ||
| Interfejs komunikacyjny | Przyrostowy | |
| Interfejs komunikacyjny – szczegóły | TTL / RS-422 | |
| Liczba kanałów sygnałowych | 6-kanałowy | |
| Czas inicjalizacji | < 3 ms | |
| Częstotliwość wyjściowa | ≤ 300 kHz | |
| Prąd obciążenia | ≤ 30 mA | |
| Prąd roboczy | ≤ 50 mA (bez obciążenia) | |
| Instalacja elektryczna | ||
| Typ przyłącza | Przewód, 8 żył, uniwersalny, 1,5 m | |
| Napięcie zasilające | 4,5 ... 5,5 V | |
| Sygnał odniesienia, liczba | 1 | |
| Sygnał odniesienia, pozycja | 90°, elektryczny, powiązany logicznie z A i B | |
| Odporność wyjść na zwarcie | Tak | |
| Mechanika | ||
| Wykonanie mechaniczne | Wałek, mocowanie czołowe | |
| Średnica wałka lub otworu | 8 mm Z powierzchnią |
| Długość wału | 15,5 mm | |
| Masa | + 180 g (z przewodem podłączeniowym) | |
| Materiał, wał | Stal nierdzewna | |
| Materiał, kołnierz | Aluminium | |
| Materiał, obudowa | Aluminium | |
| Materiał, przewód | PVC | |
| Moment rozruchowy | + 0,9 Ncm (+20 °C) | |
| Moment obrotowy roboczy | 0,6 Ncm (+20 °C) | |
| Dopuszczalne obciążenie wałka | 30 N (osiowe) 50 N (promieniowe) |
| Prędkość obrotowa pracy | 6.000 min⁻¹ | |
| Maksymalna prędkość obrotowa robocza | 8.000 min⁻¹ | |
| Moment bezwładności wirnika | 0,65 gcm² | |
| Żywotność łożysk | 2 x 10^9 obrotów | |
| Przyspieszenie kątowe | ≤ 500.000 rad/s² | |
| Dane dotyczące otoczenia | ||
| EMC | Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-3 (class A) | |
| Stopień ochrony | IP65 | |
| Dopuszczalna względna wilgotność powietrza | 90 % (Roszenie niedopuszczalne) | |
| Zakres temperatury roboczej | –20 °C ... +85 °C, –35 °C ... +95 °C na zamówienie | |
| Zakres temperatur składowania | –40 °C ... +100 °C, bez opakowania | |
| Odporność na wstrząsy | 100 g, 6 ms (EN 60068-2-27) | |
| Odporność na drgania | 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6) | |