DBS50E-SKAL02000 - 1109506
Enkoder inkrementalny SICK, wałek 8 mm, 2000 impulsów/obrót, TTL/RS-422, napięcie 4,5–5,5 V, przewód 3 m, mocowanie czołowe 3xM4, IP65.
DBS50E-SKAL02000 - 1109506
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DBS36/50, DBS50E-SKAL02000, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie czołowe 3xM4 8 mm x 13 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 4,5 V ... 5,5 V, TTL, RS-422, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, uniwersalny, 3 m, Liczba impulsów na obrót: 2.000
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 2.000
Kąt detekcji ≤ 0,5 ± 5%
Interfejsy
Interfejs komunikacyjny Przyrostowy
Interfejs komunikacyjny – szczegóły TTL / RS-422
Liczba kanałów sygnałowych 6-kanałowy
Czas inicjalizacji < 3 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 300 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Prąd roboczy ≤ 50 mA (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Przewód, 8 żył, uniwersalny, 3 m
Napięcie zasilające 4,5 ... 5,5 V
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Wałek, mocowanie czołowe 3xM4
Średnica wałka lub otworu 8 mm
Z powierzchnią
Długość wału 13 mm
Materiał, przewód PVC
Moment rozruchowy + 0,9 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,6 Ncm (+20 °C)
Stopień ochrony IP65
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –20 °C ... +85 °C, –35 °C ... +95 °C na zamówienie
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 100 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)