DBS50E-SKPZ00S30 - 1124493
Enkoder inkrementalny SICK, wałek 8 mm, 2000 impulsów/obrót, interfejs open collector, zasilanie 4,5–5,5 V, przewód 5 m z wtykiem M16, IP65, wyjście 3-kanałowe, temp. –20°C...+70°C.
DBS50E-SKPZ00S30 - 1124493
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DBS36/50, DBS50E-SKPZ00S30, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie czołowe 3xM4 8 mm x 13 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 4,5 V ... 5,5 V, Open Collector, Typ przyłącza: Wersja specjalna, Liczba impulsów na obrót: 2.000, Cecha wyróżniająca: Przewód, 5-żyłowy, z 5-pinowym wtykiem M16 (DIN 41524), uniwersalny, 5 m
Cechy
Produkt specjalny Tak
Cecha wyróżniająca Przewód, 5-żyłowy, z 5-pinowym wtykiem M16 (DIN 41524), uniwersalny, 5 m
Standardowe urządzenie referencyjne DKS40-P5Z0-S01, 1054776
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 2.000
Kąt detekcji ≤ 0,5 ± 5%
Czas inicjalizacji < 3 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 300 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Prąd roboczy ≤ 50 mA (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Wersja specjalna
Typ przyłącza – szczegóły Przewód, 5-żyłowy, z 5-pinowym wtykiem M16 (DIN 41524), uniwersalny, 5 m
Napięcie zasilające 4,5 ... 5,5 V
Średnica wałka lub otworu 8 mm
Z powierzchnią
Długość wału 13 mm
Materiał, przewód PVC
Moment rozruchowy + 0,9 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,6 Ncm (+20 °C)
Stopień ochrony IP65
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –20 °C ... +70 °C
Zakres temperatur składowania –25 °C ... +70 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 100 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)