DUS60E-S4KF0ABA - 1084490
Enkoder inkrementalny SICK, wałek czołowy 10 mm x 19 mm, kanały A i B, IP65, TTL/HTL, zasilanie 4,75–30 V, przyłącze M12 4-pin, mocowanie czołowe.
DUS60E-S4KF0ABA - 1084490
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DUS60, DUS60E-S4KF0ABA, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie czołowe 10 mm x 19 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 4,75 V ... 30 V, TTL, HTL, programowalny, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 4 piny, uniwersalny, Funkcja wyjścia: Kanały A i B, Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny: Mocowanie czołowe z 3 x M3 3 x M4, Filtr częstotliwości przełączania: nie
Kąt detekcji ≤ 0,5 ± 5%
Funkcja wyjścia Kanały A i B
Czas inicjalizacji < 5 ms
Częstotliwość wyjściowa + 60 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA, na jeden kanał
Prąd roboczy ≤ 120 mA (bez obciążenia)
Pobór mocy ≤ 1,25 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Wtyk, M12, 4 piny, uniwersalny
Napięcie zasilające 4,75 ... 30 V
Średnica wałka lub otworu 10 mm
Z powierzchnią
Długość wału 19 mm
Materiał, przewód PVC
Moment rozruchowy 1,2 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 1,1 Ncm (+20 °C)
Stopień ochrony IP65
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –30 °C ... +90 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +75 °C
Odporność na wstrząsy 100 g (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)