DUS60E-S7KF0AAA - 1084495
Enkoder inkrementalny SICK, wałek 3/8", wyjście programowalne TTL/HTL, zasilanie 4,75–30 V, IP65, złącze M12 4-pin, montaż czołowy, aluminium, do urządzeń automatyki.
DUS60E-S7KF0AAA - 1084495
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DUS60, DUS60E-S7KF0AAA, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie czołowe 3/8” x 19 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 4,75 V ... 30 V, TTL, HTL, programowalny, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 4 piny, uniwersalny, Funkcja wyjścia: Kanały A i B, Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny: Mocowanie czołowe z 3 x M3 3 x M4, Filtr częstotliwości przełączania: nie
Kąt detekcji ≤ 0,5 ± 5%
Funkcja wyjścia Kanały A i B
Czas inicjalizacji < 5 ms
Częstotliwość wyjściowa + 60 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA, na jeden kanał
Prąd roboczy ≤ 120 mA (bez obciążenia)
Pobór mocy ≤ 1,25 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Wtyk, M12, 4 piny, uniwersalny
Napięcie zasilające 4,75 ... 30 V
Średnica wałka lub otworu 3/8″
Z powierzchnią
Długość wału 19 mm
Materiał, przewód PVC
Moment rozruchowy 1,2 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 1,1 Ncm (+20 °C)
Stopień ochrony IP65
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –30 °C ... +90 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +75 °C
Odporność na wstrząsy 100 g (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)