DUS60E-S8KC0BCA - 1084710
Enkoder inkrementalny SICK, wałek czołowy 1/4" x 8 mm, wyjście kierunek obrotu, programowalny TTL/HTL, zasilanie 4,75–30 V, IP65, M12 8-pin, mocowanie czołowe.
DUS60E-S8KC0BCA - 1084710
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DUS60, DUS60E-S8KC0BCA, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie czołowe 1/4” x 8 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 4,75 V ... 30 V, TTL, HTL, programowalny, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 8 pinów, uniwersalny, Funkcja wyjścia: Kierunek obrotu: zgodnie z kierunkiem/przeciwnie do kierunku ruchu wskazówek zegara, Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny: Mocowanie czołowe z 3 x M3 3 x M4, Filtr częstotliwości przełączania: nie
Kąt detekcji ≤ 0,5 ± 5%
Funkcja wyjścia Kierunek obrotu: zgodnie z kierunkiem/przeciwnie do kierunku ruchu wskazówek zegara
Czas inicjalizacji < 5 ms
Częstotliwość wyjściowa + 60 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA, na jeden kanał
Prąd roboczy ≤ 120 mA (bez obciążenia)
Pobór mocy ≤ 1,25 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Wtyk, M12, 8 pinów, uniwersalny
Napięcie zasilające 4,75 ... 30 V
Mechanika
Wykonanie mechaniczne Wałek, mocowanie czołowe
Średnica wałka lub otworu 1/4″
Z powierzchnią
Długość wału 8 mm
Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny Mocowanie czołowe z 3 x M3 3 x M4
Masa 0,3 kg
Materiał, przewód PVC
Moment rozruchowy 1,2 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 1,1 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalne obciążenie wałka 100 N (promieniowe)
50 N (osiowe)
Prędkość obrotowa pracy 1.500 min⁻¹
Moment bezwładności wirnika 33 gcm²
Stopień ochrony IP65
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –30 °C ... +90 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +75 °C
Odporność na wstrząsy 100 g (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)