V2D631R-MKMEB1 - 1080076
Wizyjny czytnik kodów SICK, rozdzielczość 1,3 Mpix, ogniskowa 16 mm, zakres 50–2200 mm, IP67, zintegrowane białe LED, obsługa kodów 1D/2D/stacked, interfejsy Ethernet/PROFINET/CAN/USB.
V2D631R-MKMEB1 - 1080076
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Wizyjne czytniki kodów, Lector63x, V2D631R-MKMEB1, Wariant: Urządzenie kompletne, Ognisko optyczne: Regulowana ogniskowa (ręczny), Rozdzielczość czujnika: 1.280 px x 1.024 px (1,3 Mpixel), Kolor oświetlenia: Biały, Ogniskowa: 16 mm, Interfejs komunikacyjny: EthernetPROFINETEtherNet/IP™SzeregowyCANPROFIBUS DP, Zastosowanie w chłodniach: nie, Wskazówka: Dla niektórych interfejsów komunikacyjnych wymagane mogą być dodatkowe akcesoria (szczegóły online)
Cechy
Wariant Urządzenie kompletne
Ognisko optyczne Regulowana ogniskowa (ręczny)
Czujnik CMOS monochromatyczny
Rozdzielczość czujnika 1.280 px x 1.024 px (1,3 Mpixel)
Podświetlenie Zintegrowany
Kolor oświetlenia Biały, LED, widzialne,
Plamka świetlna LED, widzialne, zielony, 525 nm, ± 15 nm
LED, widzialne, czerwony, 630 nm, ± 20 nm
Wskaźnik wzajemnego położenia Laser, czerwony, 630 nm ... 680 nm
Klasa lasera 1, odpowiada to normie 21 CFR 1040.10 i 1040.11 z wyjątkiem zgodności z IEC 60825-1 Ed. 3, jak opisano w „Laser Notice No. 56” z dnia 8 maja 2019 r. (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014+A11:2021)
Obiektyw
Format optyczny 1/1,8"
Ogniskowa 16 mm
Przysłona 8
Częstotliwość skanowania ≤ 50 Hz, przy rozdzielczości 1,3 megapiksela
Rozdzielczość kodu ≥ 0,1 mm
Zakres pracy 50 mm ... 2.200 mm
Mechanika/elektryka
Typ przyłącza 1 x M12, wtyk 17-pinowy (złącze szeregowe, CAN, we/wy, zasilanie elektryczne)
1 x M12, gniazdo 8-pinowe (Ethernet, 1 Gb/s)
1 x M8, gniazdo 4-pinowe (USB)
1 x M12, gniazdo 4-pinowe (sterowanie zewnętrznym oświetleniem)
Napięcie zasilające 12 V DC ... 24 V DC, ± 20 %
Pobór mocy Typ. 10 W, ± 20 %
Prąd wyjściowy ≤ 100 mA
Materiał obudowy Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium
Materiał szybki przedniej Tworzywo sztuczne
Stopień ochrony IP67 (EN 60529 (1991-10), EN 60529/A2 (2002-02))
Bezpieczeństwo elektryczne EN 60950-1 (2011-01)
Masa 590 g
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 108 mm x 63,1 mm x 96,4 mm
Wydajność
Struktury kodu możliwe do odczytu Kody 1D, Stacked, kody 2D
Typy kodu 2D Data Matrix ECC200, GS1 Data-Matrix, MaxiCode, QR Code
Typu kodów Stacked PDF417
Kwalifikacja kodu Zgodnie z normą ISO/IEC 16022, ISO/IEC 15415, ISO/IEC 18004
Interfejsy
Ethernet
Prędkość przesyłania danych 10/100/1000 Mbit/s
PROFINET
Prędkość przesyłania danych 10/100 Mbit/s
EtherNet/IP™
Szeregowy
Funkcja Interfejs danych (przekazywanie wyniku odczytu), Interfejs serwisowy
Prędkość przesyłania danych 0,3 kBaud ... 115,2 kBaud, AUX: 57,6 kilobodów (RS-232)
CAN
Funkcja Sieć SICK CAN Sensor Network CSN (kontroler CAN/urządzenie CAN, multiplekser/serwer)
Prędkość przesyłania danych 250 kbit/s ... 500 kbit/s
PROFIBUS DP
Rodzaj wbudowania Opcjonalnie za pośrednictwem zewnętrznego modułu sieci przemysłowej CDF600-2
Wejścia dwustanowe 4 („Czujnik 1”, „Czujnik 2”, 2 wejścia za pośrednictwem opcjonalnej pamięci parametrów CMC600 w CDB650/CDM420)
Konfigurowalne wejścia Wejście enkodera, Zewnętrzne wyzwalanie
Wyjścia dwustanowe 6 (CDB650: „Wynik 1”, „Wynik 2”, „Wynik 3”, „Wynik 4”, 2 wyjścia zewnętrzne przez CMC600 lub CDM420: „Wynik 1”, „Wynik 2”, 2 wyjścia zewnętrzne przez CMC600 lub przewód z wolnym końcem: „Wynik 1”, „Wynik 2”, „Wynik 3”, „Wynik 4”)
Sygnalizacja dźwiękowa Sygnał akustyczny (konfigurowany)
Elementy obsługowe 2 przyciski (wybór i uruchomienie bądź zakończenie funkcji)
Interfejsy użytkownika Serwer sieciowy
Program konfiguracyjny SOPAS ET
Karta pamięci Karta pamięci microSD (karta typu flash), maks. 32 GB, opcjonalnie
Częstotliwość enkodera Max. 1 kHz
Wysterowanie zewnętrznego oświetlenia Za pośrednictwem wyjścia cyfrowego (maks. wyzwalacz 24 V) lub zewnętrznego przyłącza oświetlenia
Dane dotyczące otoczenia
Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) EN 61000-6-2:2005-08 / EN 61000-6-4 (2007-01) + A1 (2011)
Odporność na drgania EN 60068-2-6:2008-02
Odporność na wstrząsy EN 60068-2-27:2009-05
Temperatura otoczenia pracy 0 °C ... +50 °C
Temperatura składowania –20 °C ... +70 °C
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 %, bez kondensacji