SG4-30IE120C1
Kurtyna bezpieczeństwa kategoria 4 firmy Wenglor, Odbiornik, wysokość ochrony = 1230 mm, rozdzielczość = 30 mm, wyjście 2 x PNP OSSD, konektor M12-8 pin, IP67, materiał obudowy - aluminium
SG4-30IE120C1 - Zdjęcie 1 z 2
SG4-30IE120C1 - Zdjęcie 2 z 2
SG4-30IE120C1
SG4-30IE120C1
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 3-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
3-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Wenglor
Opisy produktu
  • Całkowicie zintegrowana elektronika
  • Funkcję wygaszania, wygaszanie pływające, kaskadowanie, wyciszanie
  • Interfejs szeregowy
Parametry optyki
Zakres 0,5...20 m
Wysokość pola bezpieczeństwa (SFH) 1230 mm
Rozdzielczość 30 mm
Rodzaj światła Światło czerwone
Kąt otwarcia ± 2,5 °
Dane elektryczne
Typ czujnika Odbiornik
Zasilanie 24 V DC
Konsumpcja (Ub = 24 V) 300 mA
Czas odpowiedzi 18,5 ms
Zakres temperatury -20...50 °C
Temperatura przechowywania -25...70 °C
Ilość wyjść bezpieczeństwa (OSSDs) 2
Spadek napięcia na wyjściu bezpiecznym < 2,5 V
PNP wyjście bezpieczne/ max. prąd przełączania 300 mA
Ilość sygnałów wyjściowych 1
Spadek napięcia na wyjściu < 2,5 V
Sygnał wyjściowy / prąd przełączania 200 mA