SG4-30IS105C1
Kurtyna bezpieczeństwa kategoria 4 firmy Wenglor, Nadajnik, wysokość ochrony = 1080 mm, rozdzielczość = 30 mm, konektor M12-4 pin, IP67, materiał obudowy - aluminium
SG4-30IS105C1 - Zdjęcie 1 z 2
SG4-30IS105C1 - Zdjęcie 2 z 2
SG4-30IS105C1
SG4-30IS105C1
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 3-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
3-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Wenglor
Opisy produktu
  • Całkowicie zintegrowana elektronika
  • Szybkie ustawienie dzięki widocznemu czerwonemu światłu
Parametry optyki
Zakres 0,5...20 m
Wysokość pola bezpieczeństwa (SFH) 1080 mm
Rozdzielczość 30 mm
Rodzaj światła Światło czerwone
Długość fali 650 nm
Kąt otwarcia ± 2,5 °
Dane elektryczne
Typ czujnika Nadajnik
Zasilanie 24 V DC
Konsumpcja (Ub = 24 V) 100 mA
Zakres temperatury -20...50 °C
Temperatura przechowywania -25...70 °C