SLC30-300-R/31 - 417894
Kurtyna bezpieczeństwa firmy Pepperl+Fuchs, kategoria 4, wysokość ochrony 300 mm, rozdzielczość 30 mm - ochrona dłoni, zasięg 0,2 ... 15 m, zasilanie 24 V DC/AC, IP67, dławik kablowy M20, tryb do wyboru
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry świetlnej kurtyny bezpieczeństwa SLC30-300/31 SLC30-300-R/31
- Zasięg działania do 15 m
- Rozdzielczość 30 mm (ochrona dłoni)
- Wysokość pola ochronnego do 1800 mm
- Samokontrola (typ 4 zgodnie z IEC / EN 61496-1)
- Wykrywanie Master / Slave, Plug and Play
- Start / Restart wyłącz
- Stopień ochrony IP67
- Zintegrowany wyświetlacz funkcji
- Sygnalizacja przed usterką
- Opcjonalnie z monitorem przekaźnika (opcja 129)
| Komponenty systemu | ||
|---|---|---|
| Nadajnik | SLC30-300-T | |
| Odbiornik | SLC30-300-R/31 | |
| Ogólne specyfikacje | ||
| Efektywny zasięg wykrywania | 0,2 ... 15 m | |
| Źródło światła | Podczerwień | |
| Rodzaj światła | modulowane światło podczerwone | |
| Typ bezpieczeństwa zgodny z IEC / EN 61496 | 4 | |
| Wysokość pola ochronnego | 300 mm | |
| Ilość wiązek | 16 | |
| Tryb pracy | można wybrać za pomocą lub bez wyłączania start / restart | |
| Rozdzielczość optyczna | 30 mm | |
| Kąt rozbieżności | < 5 ° | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| Poziom nienaruszalności bezpieczeństwa (SIL) | SIL 3 | |
| Poziom wydajności (PL) | PL e | |
| Kategoria | Cat. 4 | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| PFH d | 1,5 E-8 | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Wskaźnik diagnostyczny | 7-segmentowy wyświetlacz w odbiorniku | |
| Wskaźnik przed usterką | LED pomarańczowy | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 24 V DC (-30% / + 25%) / 24 V AC (-20% / + 10%) | |
| Wejście | ||
| Wejście funkcji | Możliwość uruchomienia | |
| Wyjście | ||
| Wyjście bezpieczeństwa | 2 wyjścia przekaźnikowe, zestyk zwierny sterowany siłą | |
| Wyjście sygnału | 1 PNP każdy, maks. 100 mA dla gotowości do startu i statusu OSSD | |
| Napięcie przełączania | 50 V. | |
| Prąd przełączania | maks. 2 A | |
| Dostosowanie | ||
| Bezpieczeństwo funkcjonalne | ISO 13849-1 , | |
| Standard produktu | EN 61496-1 ; IEC 61496-2 | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Podłączenie | Dławik kablowy M20, przedział zaciskowy z zaciskiem śrubowym, przekrój przewodu maks. 1,5 mm 2 |