SLC30-450-R/151 - 199692
Kurtyna bezpieczeństwa firmy Pepperl+Fuchs, kategoria 4, wysokość ochrony 450 mm, rozdzielczość 30 mm - ochrona dłoni, zasięg 0,2 ... 15 m, zasilanie 24 V DC, IP67, nadajnik: konektor M12-4pin, odbiornik: konektor M12-8pin, tryb do wyboru
Opisy produktu
Najważniejsze parametry świetlnej kurtyny bezpieczeństwa SLC30-450/151 SLC30-450-R/151
- Zasięg działania do 15 m
- Rozdzielczość 30 mm (ochrona dłoni)
- Samokontrola (typ 4 zgodnie z IEC / EN 61496-1)
- Wykrywanie Master / Slave, Plug and Play
- Start / Restart wyłącz
- Sygnalizacja przed usterką
- Opcjonalnie z monitorem przekaźnika (opcja 129)
- Podłączenie przez gniazdo urządzenia M12 x b1
- Wyjścia bezpieczeństwa OSSD w wersji półprzewodników z separacją potencjałów
- Wysokość pola ochronnego do 1800 mm
| Komponenty systemu | ||
|---|---|---|
| Nadajnik | SLC30-450-T/92 | |
| Odbiornik | SLC30-450-R/151 | |
| Wysokość pola ochronnego | 450 mm | |
| Ilość wiązek | 24 | |
| Tryb pracy | można wybrać za pomocą lub bez wyłączania start / restart | |
| Rozdzielczość optyczna | 30 mm | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| PFH d | 1,5 E-8 | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 24 V DC (-30% / + 25%) | |
| Wyjście | ||
| Wyjście bezpieczeństwa | 2 oddzielne, bezpieczne wyjścia półprzewodnikowe | |
| Wyjście sygnału | 1 PNP, maks. 100 mA dla gotowości do startu | |
| Napięcie przełączania | Napięcie robocze -2 V. | |
| Prąd przełączania | maks. 0,5 A. | |