SLC30-900-R/129 - 128356
Kurtyna bezpieczeństwa firmy Pepperl+Fuchs, kategoria 4, wysokość ochrony 900 mm, rozdzielczość 30 mm - ochrona dłoni, zasięg 0,2 ... 15 m, zasilanie 24 V DC, IP67, nadajnik i odbiornik: zaciski, tryb ustawienia wstępne z monitorem przekaźników
Opisy produktu
Najważniejsze parametry świetlnej kurtyny bezpieczeństwa SLC30-900/129 SLC30-900-R/129
- Zasięg działania do 15 m
- Rozdzielczość 30 mm (ochrona dłoni)
- Sygnalizacja przed usterką
- Wyjścia bezpieczeństwa OSSD w wersji półprzewodników z separacją potencjałów
- Wysokość pola ochronnego do 1800 mm
- Start / Restart wyłącz prekonfiguracja poprzez opcje / 129
- Zintegrowany monitor przekaźników
| Komponenty systemu | ||
|---|---|---|
| Nadajnik | SLC30-900-T | |
| Odbiornik | SLC30-900-R/129 | |
| Wysokość pola ochronnego | 900 mm | |
| Ilość wiązek | 48 | |
| Rozdzielczość optyczna | 30 mm | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| PFH d | 1,03 E-8 | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 24 V DC (-30% / + 25%) | |
| Wyjście | ||
| Wyjście bezpieczeństwa | 2 oddzielne, bezpieczne wyjścia półprzewodnikowe | |
| Wyjście sygnału | 1 PNP, maks. 100 mA dla gotowości do startu | |
| Napięcie przełączania | Napięcie robocze -2 V. | |
| Prąd przełączania | maks. 0,5 A. | |
| Dostosowanie | ||
| Bezpieczeństwo funkcjonalne | ISO 13849-1 , | |
| Standard produktu | EN 61496-1 ; IEC 61496-2 | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Podłączenie | Emiter: przedział zaciskowy ze śrubą zaciski, przekrój przewodu maks. 1,5 mm 2 Odbiornik: komora zaciskowa ze śrubą zaciski, przekrój przewodu maks. 1,5 mm 2 |