SLC90-900-R-S - 117702
Kurtyna bezpieczeństwa firmy Pepperl+Fuchs, kategoria 4, wysokość ochrony 900 mm, rozdzielczość 90 mm - ochrona ręki / ciała, zasięg 0,2 ... 15 m, zasilanie sieciowe, IP67, dławik kablowy M20, tryb Master
Opisy produktu
Najważniejsze parametry świetlnej kurtyny bezpieczeństwa SLC90-900-S SLC90-900-R-S
- Zasięg działania do 15 m
- Rozdzielczość 90 mm
- Wysokość pola ochronnego do 1800 mm
- Sygnalizacja przed usterką
- Opcjonalnie z certyfikatami ATEX dla strefy 2 i 22 oraz stopniem ochrony IP66 (opcja 133)
| Komponenty systemu | ||
|---|---|---|
| Nadajnik | SLC90-900-T-S | |
| Odbiornik | SLC90-900-R-S | |
| Ogólne specyfikacje | ||
| Efektywny zasięg wykrywania | 0,2 ... 15 m | |
| Wysokość pola ochronnego | 900 mm | |
| Ilość wiązek | 12 | |
| Tryb pracy | Master | |
| Rozdzielczość optyczna | 90 mm | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| PFH d | 1,03 E-8 | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Wskaźnik diagnostyczny | Master | |
| Wskaźnik funkcji | Master | |
| Wskaźnik przed usterką | Master | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | od mistrza | |
| Wejście | ||
| Wejście funkcji | Master | |
| Wyjście | ||
| Wyjście bezpieczeństwa | Master | |
| Wyjście sygnału | Master | |
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Podłączenie | Dławik kablowy M20, przedział zaciskowy z zaciskiem śrubowym, przekrój przewodu maks. 1,5 mm 2 |