BLG 1-010-210-050-PV01-SX - BLG0001
Kurtyna świetlna, seria 1-010, interfejs Analogowe, napięcie 0…10 V,PNP Styk zwierny (NO), charakterystyka wiązki Rozbieżny, zasięg 0... 2.1 m, rodzaj światła Podczerwień
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Seria 1-010
Wymiary 22 x 150.1 x 43.2 mm
Aktywna długość AL. 1 100 mm
Złącze Analogowe, napięcie 0…10 V,PNP Styk zwierny (NO)