ELG3-1050P511 - 1025452
Kurtyna pomiarowa SICK, zasięg 2 m, pole detekcji 1.050 mm, 36 wiązek, PNP, odstęp 30 mm, czas odpowiedzi 100 ms, IP65, materiał aluminium.
ELG3-1050P511 - 1025452
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, ELG, ELG3-1050P511, Odstęp miedzy wiązkami: 30 mm, Zasięg roboczy: 2 m, Wysokość pola detekcji: 1.050 mm, Czas odpowiedzi: 100 ms
Cechy
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 35 mm
Odstęp miedzy wiązkami 30 mm
Liczba wiązek 36
Wysokość pola detekcji 1.050 mm
Analiza wiązek Wiązka równoległa
Mechanika/elektryka
Długość fali 880 nm
Napięcie zasilające Uv DC 15 V ... 30 V
Pobór prądu, nadajnik < 100 mA
Pobór prądu, odbiornik < 100 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Obciążenie wyjściowe, indukcyjne 1 H
Czas inicjalizacji 1 s
Wyjście przełączające 2 x PNP
Tryb wyjściowy Q załączane w ciemności
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 34 mm x 1.126 mm x 29 mm
Typ przyłącza Wtyk M12, 4-pinowy
Materiał obudowy Aluminium
Wskazanie LED
Synchronizacja Optyczna
Stopień ochrony IP65
Układy zabezpieczające Przyłącza UV z zabezpieczeniem przed zmianą polaryzacji
Wyjście Q chronione przed zwarciem
Tłumienie impulsów zakłócających
Klasa ochrony III
Masa 2.900 g
Częstotliwość impulsów 250 kHz
Szyba przednia PMMA
Wydajność
Zasięg maksymalny 3 m
Zasięg minimalny ≥ 0 mm
Zasięg roboczy 2 m
Czas odpowiedzi 100 ms
Dane dotyczące otoczenia
Odporność na wstrząsy 10 g / DIN EN 60068-2-29 / 16 ms
Odporność na drgania 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (IEC 68-2-6)
EMC EN 60947-5-2
Odporność na światło zewnętrzne Pośrednie: ≤ 150.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C