ELG3-2370P521 - 1025573
Kurtyna pomiarowa SICK, zasięg roboczy 12 m, wysokość pola detekcji 2370 mm, odstęp wiązek 30 mm, 80 wiązek, wyjścia 2 x PNP, czas odpowiedzi 130 ms, detekcja od 35 mm, IP65, aluminiowa obudowa.
ELG3-2370P521 - 1025573
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, ELG, ELG3-2370P521, Odstęp miedzy wiązkami: 30 mm, Zasięg roboczy: 12 m, Wysokość pola detekcji: 2.370 mm, Czas odpowiedzi: 130 ms
Cechy
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 35 mm
Odstęp miedzy wiązkami 30 mm
Liczba wiązek 80
Wysokość pola detekcji 2.370 mm
Analiza wiązek Wiązka równoległa
Mechanika/elektryka
Długość fali 880 nm
Napięcie zasilające Uv DC 15 V ... 30 V
Pobór prądu, nadajnik < 100 mA
Pobór prądu, odbiornik < 100 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Tryb wyjściowy Q załączane w ciemności
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 34 mm x 2.446 mm x 29 mm
Klasa ochrony III
Masa 6.000 g
Częstotliwość impulsów 250 kHz
Zasięg maksymalny 17 m
Zasięg minimalny ≥ 0 mm
Zasięg roboczy 12 m
Czas odpowiedzi 130 ms
Dane dotyczące otoczenia
Odporność na wstrząsy 10 g / DIN EN 60068-2-29 / 16 ms
Odporność na drgania 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (IEC 68-2-6)
EMC EN 60947-5-2
Odporność na światło zewnętrzne Pośrednie: ≤ 150.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C