ELG6-1860R523 - 1026458
Kurtyna pomiarowa SICK, zasięg 12 m, wysokość detekcji 1860 mm, odstęp wiązek 60 mm, 32 wiązki, przekaźnik, czas odpowiedzi 300 ms, aluminium, IP65, detekcja od 35 mm, kabel 5-biegunowy M12, synchronizacja optyczna.
ELG6-1860R523 - 1026458
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, ELG, ELG6-1860R523, Odstęp miedzy wiązkami: 60 mm, Zasięg roboczy: 12 m, Wysokość pola detekcji: 1.860 mm, Czas odpowiedzi: 300 ms
Cechy
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 35 mm
Odstęp miedzy wiązkami 60 mm
Liczba wiązek 32
Wysokość pola detekcji 1.860 mm
Analiza wiązek Wiązka krzyżowa
Mechanika/elektryka
Długość fali 880 nm
Napięcie zasilające Uv DC 15 V ... 30 V
Pobór prądu, nadajnik < 100 mA
Pobór prądu, odbiornik < 100 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Obciążenie wyjściowe, indukcyjne 1 H
Czas inicjalizacji 1 s
Wyjście przełączające Przekaźnik
Tryb wyjściowy Załączany przez światło
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 34 mm x 1.936 mm x 29 mm
Typ przyłącza Wtyk M12, 5-biegunowy
Klasa ochrony III
Masa 4.800 g
Częstotliwość impulsów 250 kHz
Zasięg maksymalny 17 m
Zasięg minimalny ≥ 900 mm
Zasięg roboczy 12 m
Czas odpowiedzi 300 ms
Dane dotyczące otoczenia
Odporność na wstrząsy 10 g / DIN EN 60068-2-29 / 16 ms
Odporność na drgania 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (IEC 68-2-6)
EMC EN 60947-5-2
Odporność na światło zewnętrzne Pośrednie: ≤ 150.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C