MLG02A-0595B13201 - 1215371
Kurtyna pomiarowa SICK wyróżniająca się minimalnym odstępem wiązek 2,5 mm, dwoma wyjściami analogowymi i IO-Link, zasięg do 2 m, wysokość 595 mm, IP65/IP67, 239 wiązek, szybka reakcja.
MLG02A-0595B13201 - 1215371
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG02A-0595B13201, Wersja urządzenia: Pro - Advanced functionality, Wejścia/wyjścia: 2 x analogowe + 2 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 2,5 mm, Zasięg roboczy: 2 m, Wysokość pola detekcji: 595 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,27 m, 0,19 m, Czas odpowiedzi: 19,7 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Cechy
Wersja urządzenia Pro - Advanced functionality
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 2,5 mm, 4,5 mm
Odstęp miedzy wiązkami 2,5 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 239
Wysokość pola detekcji 595 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
QA1 Liczba przerwanych wiązek/NBB
QA2 Pomiar wysokości (ostatnia wiązka)/LBB
Q1 Kontrola obecności
Q2 / IN Wejście uczenia (Teach-in)
Programowanie metodą uczenia Tryb standardowy
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 66,95 mA
Pobór prądu, odbiornik 167,8 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Wtyk M12, 8 pinów, 0,27 m
Złącze żeńskie M12, 4-pinowe, kodowanie D, 0,19 m
Klasa ochrony III
Masa 1,449 kg
Zasięg roboczy 2 m
Czas odpowiedzi 19,7 ms
Interfejs komunikacyjny
IO-Link
Prędkość przesyłania danych 230,4 kbit/s (COM3)
Maksymalna długość przewodu 20 m
Czas cyklu 2,3 ms
VendorID 26
DeviceID HEX 800068
DeviceID DEC 8388712
Długość danych procesowych 32 Byte (TYPE_2_V)
Wejścia/wyjścia 2 x analogowe + 2 x Q (IO-Link)
Wyjście analogowe (prąd) 4 mA ... 20 mA
Wyjście analogowe
Liczba 2
Rodzaj Wyjście prądu
Prąd 4 mA ... 20 mA
Wyjście cyfrowe
Liczba 2
Wejście cyfrowe
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C