MLG02A-1195I13250 - 1218922
Kurtyna pomiarowa SICK, Pro, RS-485 + IO-Link, wysokość pola detekcji 1195 mm, odstęp 2,5 mm, zasięg 2 m, szybka odpowiedź, bardzo wysoka rozdzielczość detekcji.
MLG02A-1195I13250 - 1218922
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG02A-1195I13250, Wersja urządzenia: Pro - Advanced functionality, Wejścia/wyjścia: RS-485 + 2 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 2,5 mm, Zasięg roboczy: 2 m, Wysokość pola detekcji: 1.195 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,27 m, 0,19 m, Czas odpowiedzi: 38,2 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 50
Cechy
Wersja urządzenia Pro - Advanced functionality
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 2,5 mm, 4,5 mm
Odstęp miedzy wiązkami 2,5 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 479
Wysokość pola detekcji 1.195 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Interface RS-485 System status, flow counter, RLC1 ... RLC16
Prędkość przesyłania danych: RS-485 500 kbit/s
Q1 Liczba przerwanych wiązek/NBB
Q2 / IN Wejście uczenia (Teach-in)
Programowanie metodą uczenia Blanking, high speed mode
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 78,95 mA
Pobór prądu, odbiornik 215,8 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Wtyk M12, 8 pinów, 0,27 m
Złącze żeńskie M12, 4-pinowe, kodowanie D, 0,19 m
Klasa ochrony III
Masa 2,649 kg
Zasięg roboczy 2 m
Czas odpowiedzi 38,2 ms
Interfejs komunikacyjny
IO-Link
Prędkość przesyłania danych 230,4 kbit/s (COM3)
Maksymalna długość przewodu 20 m
Czas cyklu 2,3 ms
VendorID 26
DeviceID HEX 800068
DeviceID DEC 8388712
Długość danych procesowych 32 Byte (TYPE_2_V)
Szeregowy
Prędkość przesyłania danych 1.2 kbit/s …921.6 kbit/s
Wejścia/wyjścia RS-485 + 2 x Q (IO-Link)
Wyjście cyfrowe
Liczba 2
Wejście cyfrowe
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C