MLG02N-0145P13201 - 1217818
Kurtyna pomiarowa SICK do wykrywania małych detali i otworów, zasięg 2 m, wysokość pola 145 mm, odstęp 2,5 mm, 59 wiązek, wyjście push-pull, IP65/IP67, czas odpowiedzi 5,9 ms.
MLG02N-0145P13201 - 1217818
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG02N-0145P13201, Wersja urządzenia: ProNet - Advanced functionality incl. fieldbus, Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 2,5 mm, Zasięg roboczy: 2 m, Wysokość pola detekcji: 145 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,21 m, Czas odpowiedzi: 5,9 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Cechy
Wersja urządzenia ProNet - Advanced functionality incl. fieldbus
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 2,5 mm, 4,5 mm
Odstęp miedzy wiązkami 2,5 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 59
Wysokość pola detekcji 145 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1 Kontrola obecności
Adres 126 (SSA)
PROFIBUS DP DPV1
1 × odbiornik
1 x Moduł sieci przemysłowej
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 57,95 mA
Pobór prądu, odbiornik 131,8 mA
Pobór prądu modułu sieci przemysłowej 115 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Wtyk M12, 12-biegunowy, 0,21 m
Klasa ochrony III
Masa 0,549 kg
Szyba przednia PMMA
Opcja Brak
Nr pliku UL NRKH.E181493 (czujnik)
Zasięg roboczy 2 m
Czas odpowiedzi 5,9 ms
Interfejs komunikacyjny
PROFIBUS DP
Prędkość przesyłania danych Autobaud, 9,600 kbit/s ...12 Mbit/s
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C