MLG02N-1195C13201 - 1145991
Kurtyna pomiarowa SICK z fieldbus, wykrywa obiekty od 2,5 mm, pole detekcji 1195 mm, zasięg 2 m, czas odpowiedzi 38,2 ms, odporność na pył, IP65/IP67, Push-Pull, bardzo wysoka rozdzielczość detekcji.
MLG02N-1195C13201 - 1145991
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG02N-1195C13201, Wersja urządzenia: ProNet - Advanced functionality incl. fieldbus, Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 2,5 mm, Zasięg roboczy: 2 m, Wysokość pola detekcji: 1.195 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,21 m, Czas odpowiedzi: 38,2 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Cechy
Wersja urządzenia ProNet - Advanced functionality incl. fieldbus
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 2,5 mm, 4,5 mm
Odstęp miedzy wiązkami 2,5 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 479
Wysokość pola detekcji 1.195 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1 Kontrola obecności
Adres 6 (LSS)
Prędkość przesyłania danych: RS-485 125 kbit/s
1 × odbiornik
1 x Moduł sieci przemysłowej
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 78,95 mA
Pobór prądu, odbiornik 215,8 mA
Pobór prądu modułu sieci przemysłowej 115 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Wtyk M12, 12-biegunowy, 0,21 m
Klasa ochrony III
Masa 2,649 kg
Zasięg roboczy 2 m
Czas odpowiedzi 38,2 ms
Interfejs komunikacyjny
CANopen
Prędkość przesyłania danych 10 kbit/s ... 1 Mbit/s
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C