MLG05A-0295R50501 - 1116031
Kurtyna pomiarowa SICK z obudową IP69K, wykrywanie obiektów i pomiar wymiarów, 5 mm odstęp wiązek, zasięg 3,75 m, wysokość pola 295 mm, cztery wyjścia cyfrowe IO-Link, szybkie uczenie, IP69K.
MLG05A-0295R50501 - 1116031
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG05A-0295R50501, Wersja urządzenia: Pro – rozszerzona funkcjonalność, Wejścia/wyjścia: 4 x Q (IO-Link), Opcja: Obudowa ochronna IP69K, Odstęp miedzy wiązkami: 5 mm, Zasięg roboczy: 3,75 m, Wysokość pola detekcji: 295 mm, Długość przewodu: 0,39 m, 0,39 m, Czas odpowiedzi: 5,9 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Cechy
Wersja urządzenia Pro – rozszerzona funkcjonalność
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 5 mm, 9 mm
Odstęp miedzy wiązkami 5 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 60
Wysokość pola detekcji 295 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1 Kontrola obecności
Q2 / IN Wejście uczenia (Teach-in)
Q3 Kontrola obecności
Q4 / IN2 Kontrola obecności
Programowanie metodą uczenia Tryb standardowy
Tryb pracy
Standard Tak
Transparent Tak
Odporność na pył i światło słoneczne Tak
Funkcja
Wiązka krzyżowa Tak
Blokowanie wiązek Tak
Skanowanie z dużą prędkością Tak
Wysoka dokładność pomiaru Tak
Zastosowania
Wyjście przełączające Wykrywanie obiektów/szerokość obiektu
Rozpoznawanie obiektów
Klasyfikacja wysokości
Wykrywanie luk/wymiary luki
Wymiar zewnętrzny/wymiar wewnętrzny
Pozycja obiektu
Pozycja otworu
Definicja stref
Interfejs danych Wykrywanie obiektów
Wykrywanie luk
Pomiar wysokości obiektu (Objekthöhenmessung)
Pomiar wymiaru zewnętrznego
Pomiar wymiaru wewnętrznego
Pomiar pozycji obiektu
Pomiar pozycji luki
W zakresie dostawy 1 × nadajnik (w rurce ochronnej IP69K)
1 × odbiornik (w rurce ochronnej IP69K)
1 x instrukcja montażu IP69K
1 × instrukcja szybkiego uruchomienia
Mechanika/elektryka
Nadajnik światła LED, światło podczerwone
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 58 mA
Pobór prądu, odbiornik 132 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Obciążenie wyjściowe, indukcyjne 1 H
Czas inicjalizacji < 1 s
Wyjście przełączające Push-Pull: PNP/NPN
Typ przyłącza Wtyczka M12, 5-pinowa, 0,39 m
Wtyk M12, 8 pinów, 0,39 m
Materiał obudowy Aluminium (kurtyna optyczna)
PMMA pleksiglas XT Food Contact DoC (rurki ochronne)
Polipropylen, stal nierdzewna 1.4404 (przewód)
VA 1.4305 (element wyrównujący ciśnienie)
Stal nierdzewna 1.4404 (zaślepki)
Stal nierdzewna V4A 1.4404 DIN EN 1672-2 (dławnica kablowa)
Wskazanie LED
Stopień ochrony IP69K
Układy zabezpieczające Przyłącza UV z zabezpieczeniem przed zmianą polaryzacji
Wyjście Q chronione przed zwarciem
Tłumienie impulsów zakłócających
Klasa ochrony III
Masa 1,16 kg
Opcja Obudowa ochronna IP69K
Nr pliku UL NRKH.E181493
Wydajność
Zasięg maksymalny 5,25 m
Zasięg minimalny ≥ 0 m
Zasięg roboczy 3,75 m
Czas odpowiedzi 5,9 ms
Interfejs komunikacyjny
IO-Link
Prędkość przesyłania danych 230,4 kbit/s (COM3)
Maksymalna długość przewodu 20 m
Czas cyklu 2,3 ms
VendorID 26
DeviceID HEX 800068
DeviceID DEC 8388712
Długość danych procesowych 32 Byte (TYPE_2_V)
Wejścia/wyjścia 4 x Q (IO-Link)
Wyjście cyfrowe
Liczba 4
Wejście cyfrowe
Liczba 2
Dane dotyczące otoczenia
Odporność na wstrząsy Ciągłe udary 10 g, 16 ms, 1000 udarów
Pojedyncze udary 15 g, 11 ms, 3 na każdą oś
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
EMC EN 60947-5-2
Odporność na światło zewnętrzne Bezpośrednie: 150.000 lx
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –20 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C