MLG05A-0895B10501 - 1214044
Kurtyna pomiarowa SICK, do zaawansowanych pomiarów na 5 m, rozdzielczość 5 mm, wysokość pola detekcji 895 mm, dwa wyjścia analogowe, IO-Link, szybki czas odpowiedzi 15,2 ms, IP65/IP67, odporność na światło.
MLG05A-0895B10501 - 1214044
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG05A-0895B10501, Wersja urządzenia: Pro - Advanced functionality, Wejścia/wyjścia: 2 x analogowe + 2 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 5 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 895 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,27 m, 0,19 m, Czas odpowiedzi: 15,2 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Cechy
Wersja urządzenia Pro - Advanced functionality
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 5 mm, 9 mm
Odstęp miedzy wiązkami 5 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 180
Wysokość pola detekcji 895 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
QA1 Liczba przerwanych wiązek/NBB
QA2 Pomiar wysokości (ostatnia wiązka)/LBB
Zastosowania
Wyjście przełączające Object recognition/object width
Object recognition
Height classification
Hole detection/hole size
Outside dimension/inside dimension
Object position
Hole position
Definicja stref
Interfejs danych Wykrywanie obiektów
Hole detection
Object height measurement
Measurement of external dimension
Measurement of inside dimension
Measurement of object position
Measurement of hole position
W zakresie dostawy 1 × nadajnik
1 × odbiornik
4/6 × uchwyty QuickFix (od wysokości monitorowania 2 m 6 uchwytów QuickFix)
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 64 mA
Pobór prądu, odbiornik 156 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Wyjście przełączające Push-Pull: PNP/NPN
Typ przyłącza Wtyk M12, 5-biegunowy, 0,22 m
Wtyk M12, 8 pinów, 0,27 m
Złącze żeńskie M12, 4-pinowe, kodowanie D, 0,19 m
Materiał obudowy Aluminium
Wskazanie LED
Stopień ochrony IP65, IP67
Klasa ochrony III
Masa 2,049 kg
Szyba przednia PMMA
Opcja Brak
Nr pliku UL NRKH.E181493
Wydajność
Zasięg maksymalny 7 m
Zasięg minimalny ≥ 0 m
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 15,2 ms
Wejścia/wyjścia 2 x analogowe + 2 x Q (IO-Link)
Wyjście analogowe (prąd) 4 mA ... 20 mA
Wyjście analogowe
Liczba 2
Rodzaj Wyjście prądu
Prąd 4 mA ... 20 mA
Wejście cyfrowe
Liczba 1
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C