MLG05N-0745H10501 - 1216828
Kurtyna pomiarowa SICK, zasięg roboczy 5 m, pole detekcji 745 mm, wyjście cyfrowe PNP/NPN, fieldbus, odstęp wiązek 5 mm, czas odpowiedzi 12,9 ms, synchronizacja przewodowa, IP65/IP67.
MLG05N-0745H10501 - 1216828
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG05N-0745H10501, Wersja urządzenia: ProNet - Advanced functionality incl. fieldbus, Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 5 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 745 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,21 m, Czas odpowiedzi: 12,9 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 5 mm, 9 mm
Odstęp miedzy wiązkami 5 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 150
Wysokość pola detekcji 745 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1 Kontrola obecności
Adres
Prędkość przesyłania danych: RS-485
Blokowanie wiązek Tak
Skanowanie z dużą prędkością Tak
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 62,5 mA
Pobór prądu, odbiornik 150 mA
Pobór prądu modułu sieci przemysłowej 115 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Klasa ochrony III
Masa 1,749 kg
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 12,9 ms
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C