MLG10N-1040P10501 - 1222616
Kurtyna pomiarowa SICK do zastosowań w kontroli obecności, wykrywaniu otworów i pomiarów wymiarowych, zasięg roboczy 5 m, rozdzielczość 10 mm, 1.040 mm wysokości, czas odpowiedzi 9,4 ms, IP65/IP67, synchronizacja przewodowa, Push-Pull.
MLG10N-1040P10501 - 1222616
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG10N-1040P10501, Wersja urządzenia: ProNet - Advanced functionality incl. fieldbus, Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 10 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 1.040 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,21 m, Czas odpowiedzi: 9,4 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Cechy
Wersja urządzenia ProNet - Advanced functionality incl. fieldbus
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 10 mm, 14 mm
Odstęp miedzy wiązkami 10 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 105
Wysokość pola detekcji 1.040 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1 Kontrola obecności
Adres 126 (SSA)
PROFIBUS DP DPV1
1 × odbiornik
1 x Moduł sieci przemysłowej
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 60,25 mA
Pobór prądu, odbiornik 141 mA
Pobór prądu modułu sieci przemysłowej 115 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Wtyk M12, 12-biegunowy, 0,21 m
Klasa ochrony III
Masa 2,349 kg
Szyba przednia PMMA
Opcja Brak
Nr pliku UL NRKH.E181493 (czujnik)
Wydajność
Zasięg maksymalny 7 m
Zasięg minimalny ≥ 0 m
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 9,4 ms
Interfejs komunikacyjny
PROFIBUS DP
Prędkość przesyłania danych Autobaud, 9,600 kbit/s ...12 Mbit/s
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C