MLG10N-1190P10501 - 1219995
Kurtyna pomiarowa SICK do aplikacji pomiarowych, wysokość pola 1190 mm, rozdzielczość 10 mm, zasięg 5 m, wyjście cyfrowe Push-Pull, obsługa fieldbus, czas odpowiedzi 10,6 ms, IP65/IP67.
MLG10N-1190P10501 - 1219995
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG10N-1190P10501, Wersja urządzenia: ProNet - Advanced functionality incl. fieldbus, Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 10 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 1.190 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,21 m, Czas odpowiedzi: 10,6 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 10 mm, 14 mm
Odstęp miedzy wiązkami 10 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 120
Wysokość pola detekcji 1.190 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1 Kontrola obecności
Adres 126 (SSA)
PROFIBUS DP DPV1
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 61 mA
Pobór prądu, odbiornik 144 mA
Pobór prądu modułu sieci przemysłowej 115 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Klasa ochrony III
Masa 2,649 kg
Wydajność
Zasięg maksymalny 7 m
Zasięg minimalny ≥ 0 m
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 10,6 ms
Interfejs komunikacyjny
PROFIBUS DP
Prędkość przesyłania danych Autobaud, 9,600 kbit/s ...12 Mbit/s
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C