MLG10S-1190A10501 - 1215014
Kurtyna pomiarowa SICK, zasięg roboczy 5 m, wysokość pola detekcji 1.190 mm, 2 wyjścia analogowe, jedno cyfrowe IO-Link, odstęp wiązek 10 mm, czas odpowiedzi 14,2 ms, synchronizacja optyczna, IP65/IP67.
MLG10S-1190A10501 - 1215014
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG10S-1190A10501, Wersja urządzenia: Prime - Standard functionality, Wejścia/wyjścia: 2 x analogowe + 1 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 10 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 1.190 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,22 m, Czas odpowiedzi: 14,2 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 14 mm
Odstęp miedzy wiązkami 10 mm
Rodzaj synchronizacji Optyczna
Liczba wiązek 120
Wysokość pola detekcji 1.190 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
QA1 Pomiar wysokości (pierwsza wiązka)/FBB
QA2 Pomiar wysokości (ostatnia wiązka)/LBB
Q1 Kontrola obecności
inverted
Programowanie metodą uczenia
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 61 mA
Pobór prądu, odbiornik 144 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Klasa ochrony III
Masa 2,649 kg
Wydajność
Zasięg maksymalny 7 m
Zasięg minimalny ≥ 0,2 m
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 14,2 ms
Wejścia/wyjścia 2 x analogowe + 1 x Q (IO-Link)
Wyjście analogowe (prąd) 4 mA ... 20 mA
Wyjście analogowe
Liczba 2
Rodzaj Wyjście prądu
Prąd 4 mA ... 20 mA
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 50.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C