MLG10S-3140D10501 - 1219966
Kurtyna pomiarowa SICK do detekcji na dużej długości, wysokość pola 3140 mm, rozdzielczość 10 mm, zasięg 5 m, 3 wyjścia cyfrowe (IO-Link), czas reakcji 33,9 ms, IP65/IP67.
MLG10S-3140D10501 - 1219966
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG10S-3140D10501, Wersja urządzenia: Prime - Standard functionality, Wejścia/wyjścia: 3 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 10 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 3.140 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,22 m, Czas odpowiedzi: 33,9 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 14 mm
Odstęp miedzy wiązkami 10 mm
Rodzaj synchronizacji Optyczna
Liczba wiązek 315
Wysokość pola detekcji 3.140 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1 Automatyczna klasyfikacja wysokości
Q2 / IN Automatyczna klasyfikacja wysokości
Q3 Automatyczna klasyfikacja wysokości
inverted
Programowanie metodą uczenia
key lock off
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 70,75 mA
Pobór prądu, odbiornik 183 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Klasa ochrony III
Masa 6,549 kg
Wydajność
Zasięg maksymalny 7 m
Zasięg minimalny ≥ 0,2 m
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 33,9 ms
Wejścia/wyjścia 3 x Q (IO-Link)
Wyjście cyfrowe
Liczba 3
Wejście cyfrowe
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 50.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C