MLG20S-0280A10501 - 1217849
Kurtyna pomiarowa SICK, zasięg 5 m, 2 wyjścia analogowe i IO-Link, odstęp wiązek 20 mm, wysokość pola detekcji 280 mm, czas reakcji 6 ms, IP65/IP67, wyjście 4-20 mA, precyzyjna klasyfikacja wysokości.
MLG20S-0280A10501 - 1217849
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG20S-0280A10501, Wersja urządzenia: Prime - Standard functionality, Wejścia/wyjścia: 2 x analogowe + 1 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 20 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 280 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,22 m, Czas odpowiedzi: 6 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Cechy
Wersja urządzenia Prime - Standard functionality
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 24 mm
Odstęp miedzy wiązkami 20 mm
Rodzaj synchronizacji Optyczna
Liczba wiązek 15
Wysokość pola detekcji 280 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
QA1 Pomiar wysokości (pierwsza wiązka)/FBB
QA2 Pomiar wysokości (ostatnia wiązka)/LBB
Q1 Kontrola obecności
inverted
Programowanie metodą uczenia
Tryb pracy
Standard Tak
Funkcja
Wiązka krzyżowa Tak
Blokowanie wiązek Tak
Zastosowania
Wyjście przełączające Wykrywanie obiektów
Object recognition
Height classification
Interfejs danych Wykrywanie obiektów
Object height measurement
W zakresie dostawy 1 × nadajnik
1 × odbiornik
4/6 × uchwyty QuickFix (od wysokości monitorowania 2 m 6 uchwytów QuickFix)
1 × instrukcja szybkiego uruchomienia
Mechanika/elektryka
Nadajnik światła LED, światło podczerwone
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 55,75 mA
Pobór prądu, odbiornik 123 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Obciążenie wyjściowe, indukcyjne 1 H
Czas inicjalizacji < 1 s
Wyjście przełączające Push-Pull: PNP/NPN
Typ przyłącza Wtyk M12, 5-biegunowy, 0,22 m
Materiał obudowy Aluminium
Wskazanie LED
Stopień ochrony IP65, IP67
Układy zabezpieczające Przyłącza UV z zabezpieczeniem przed zmianą polaryzacji
Wyjście Q chronione przed zwarciem
Tłumienie impulsów zakłócających
Klasa ochrony III
Masa 0,849 kg
Szyba przednia PMMA
Opcja Brak
Nr pliku UL NRKH.E181493
Wydajność
Zasięg maksymalny 7 m
Zasięg minimalny ≥ 0,2 m
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 6 ms
Interfejs komunikacyjny
IO-Link
Prędkość przesyłania danych 38,4 kbit/s (COM2)
Maksymalna długość przewodu 20 m
Czas cyklu 6 ms
VendorID 26
DeviceID HEX 800067
DeviceID DEC 8388711
Długość danych procesowych 6 Byte (TYPE_2_V)
Wejścia/wyjścia 2 x analogowe + 1 x Q (IO-Link)
Wyjście analogowe (prąd) 4 mA ... 20 mA
Wyjście analogowe
Liczba 2
Rodzaj Wyjście prądu
Prąd 4 mA ... 20 mA
Wyjście cyfrowe
Liczba 1
Dane dotyczące otoczenia
Odporność na wstrząsy Ciągłe udary 10 g, 16 ms, 1000 udarów
Pojedyncze udary 15 g, 11 ms, 3 na każdą oś
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
EMC EN 60947-5-2
Odporność na światło zewnętrzne Bezpośrednie: 12.000 lx
Pośrednie: 50.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C