MLG20S-1340A10501 - 1135009
Kurtyna pomiarowa SICK, zasięg 5 m, pole detekcji 1340 mm, odstęp wiązek 20 mm, 2 wyjścia analogowe 4–20 mA, 1 x Q wyjście (IO-Link), czas odpowiedzi 8,7 ms, IP65/IP67, synchronizacja optyczna, napięcie 19,2–28,8 V DC.
MLG20S-1340A10501 - 1135009
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG20S-1340A10501, Wersja urządzenia: Prime - Standard functionality, Wejścia/wyjścia: 2 x analogowe + 1 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 20 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 1.340 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,22 m, Czas odpowiedzi: 8,7 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 24 mm
Odstęp miedzy wiązkami 20 mm
Rodzaj synchronizacji Optyczna
Liczba wiązek 68
Wysokość pola detekcji 1.340 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
QA1 Pomiar wysokości (pierwsza wiązka)/FBB
QA2 Pomiar wysokości (ostatnia wiązka)/LBB
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 59,35 mA
Pobór prądu, odbiornik 134,4 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Klasa ochrony III
Masa 2,949 kg
Wydajność
Zasięg maksymalny 7 m
Zasięg minimalny ≥ 0,2 m
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 8,7 ms
Wejścia/wyjścia 2 x analogowe + 1 x Q (IO-Link)
Wyjście analogowe
Liczba 2
Rodzaj Wyjście prądu
Prąd 4 mA ... 20 mA
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 50.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C