MLG20S-1480D10803 - 1109374
Kurtyna pomiarowa SICK, zasięg 8,5 m, wysokość pola detekcji 1480 mm, rozdzielczość 20 mm, 3 wyjścia cyfrowe IO-Link, czas odpowiedzi 9,7 ms, ochrona IP65/IP67, detekcja obecności.
MLG20S-1480D10803 - 1109374
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG20S-1480D10803, Wersja urządzenia: Prime - Standard functionality, Wejścia/wyjścia: 3 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 20 mm, Zasięg roboczy: 8,5 m, Wysokość pola detekcji: 1.480 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,22 m, Czas odpowiedzi: 9,7 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 03
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 24 mm
Odstęp miedzy wiązkami 20 mm
Rodzaj synchronizacji Optyczna
Liczba wiązek 75
Wysokość pola detekcji 1.480 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1 Kontrola obecności
Q2 / IN Ostrzeżenie przed zanieczyszczeniem
Q3 Automatyczna klasyfikacja wysokości
inverted
Programowanie metodą uczenia
key lock off
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 58,75 mA
Pobór prądu, odbiornik 135 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Klasa ochrony III
Masa 3,249 kg
Wydajność
Zasięg maksymalny 12 m
Zasięg minimalny ≥ 0,5 m
Zasięg roboczy 8,5 m
Czas odpowiedzi 9,7 ms
Wejścia/wyjścia 3 x Q (IO-Link)
Wyjście cyfrowe
Liczba 3
Wejście cyfrowe
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 50.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C