MLG25N-2225H10501 - 1217794
Kurtyna pomiarowa SICK, zasięg 5 m, pole detekcji 2225 mm, odstęp wiązek 25 mm, czas odpowiedzi 8,2 ms, tryb transparentny, ochrona IP65/IP67, rozpoznawanie i pomiar wymiarów obiektów, odporność na drgania.
MLG25N-2225H10501 - 1217794
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG25N-2225H10501, Wersja urządzenia: ProNet - Advanced functionality incl. fieldbus, Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 25 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 2.225 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,21 m, Czas odpowiedzi: 8,2 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Cechy
Wersja urządzenia ProNet - Advanced functionality incl. fieldbus
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 25 mm, 29 mm
Odstęp miedzy wiązkami 25 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 90
Wysokość pola detekcji 2.225 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1 Kontrola obecności
Adres
Prędkość przesyłania danych: RS-485
Tryb pracy
Standard Tak
Transparent Tak
Odporność na pył i światło słoneczne Tak
Funkcja
Wiązka krzyżowa Tak
Blokowanie wiązek Tak
Skanowanie z dużą prędkością Tak
Wysoka dokładność pomiaru Tak
Zastosowania
Wyjście przełączające Object recognition/object width
Object recognition
Height classification
Hole detection/hole size
Outside dimension/inside dimension
Object position
Hole position
Definicja stref
Interfejs danych Wykrywanie obiektów
Hole detection
Object height measurement
Measurement of external dimension
Measurement of inside dimension
Measurement of object position
Measurement of hole position
W zakresie dostawy 1 × nadajnik
1 × odbiornik
1 x Moduł sieci przemysłowej
4/6 × uchwyty QuickFix (od wysokości monitorowania 2 m 6 uchwytów QuickFix)
1 × instrukcja szybkiego uruchomienia
Mechanika/elektryka
Nadajnik światła LED, światło podczerwone
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 59,5 mA
Pobór prądu, odbiornik 138 mA
Pobór prądu modułu sieci przemysłowej 115 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Obciążenie wyjściowe, indukcyjne 1 H
Czas inicjalizacji < 1 s
Wyjście przełączające Push-Pull: PNP/NPN
Typ przyłącza Wtyk M12, 5-biegunowy, 0,22 m
Wtyk M12, 12-biegunowy, 0,21 m
Materiał obudowy Aluminium
Wskazanie LED
Stopień ochrony IP65, IP67
Układy zabezpieczające Przyłącza UV z zabezpieczeniem przed zmianą polaryzacji
Wyjście Q chronione przed zwarciem
Tłumienie impulsów zakłócających
Klasa ochrony III
Masa 4,749 kg
Szyba przednia PMMA
Opcja Brak
Nr pliku UL NRKH.E181493 (czujnik)
Wydajność
Zasięg maksymalny 7 m
Zasięg minimalny ≥ 0 m
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 8,2 ms
Interfejs komunikacyjny
Wyjście cyfrowe
Liczba 1
Dane dotyczące otoczenia
Odporność na wstrząsy Ciągłe udary 10 g, 16 ms, 1000 udarów
Pojedyncze udary 15 g, 11 ms, 3 na każdą oś
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
EMC EN 60947-5-2
Odporność na światło zewnętrzne Bezpośrednie: 150.000 lx
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C