MLG25S-1625D10501 - 1214983
Kurtyna pomiarowa SICK, detekcja obiektów i klasyfikacja wysokości do 1625 mm, 25 mm odstęp wiązek, zasięg 5 m, wyjścia 3 x Q IO-Link, IP65/IP67.
MLG25S-1625D10501 - 1214983
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG25S-1625D10501, Wersja urządzenia: Prime - Standard functionality, Wejścia/wyjścia: 3 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 25 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 1.625 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,22 m, Czas odpowiedzi: 8,8 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Cechy
Wersja urządzenia Prime - Standard functionality
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 29 mm
Odstęp miedzy wiązkami 25 mm
Rodzaj synchronizacji Optyczna
Liczba wiązek 66
Wysokość pola detekcji 1.625 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1 Automatyczna klasyfikacja wysokości
Q2 / IN Automatyczna klasyfikacja wysokości
Q3 Automatyczna klasyfikacja wysokości
inverted
Programowanie metodą uczenia
key lock off
Zastosowania
Wyjście przełączające Wykrywanie obiektów
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 58,3 mA
Pobór prądu, odbiornik 133,2 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Klasa ochrony III
Masa 3,549 kg
Szyba przednia PMMA
Opcja Brak
Nr pliku UL NRKH.E181493
Wydajność
Zasięg maksymalny 7 m
Zasięg minimalny ≥ 0,2 m
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 8,8 ms
Interfejs komunikacyjny
IO-Link
Prędkość przesyłania danych 38,4 kbit/s (COM2)
Maksymalna długość przewodu 20 m
Czas cyklu 6 ms
VendorID 26
DeviceID HEX 800067
DeviceID DEC 8388711
Długość danych procesowych 6 Byte (TYPE_2_V)
Wejścia/wyjścia 3 x Q (IO-Link)
Wyjście cyfrowe
Liczba 3
Wejście cyfrowe
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
EMC EN 60947-5-2
Odporność na światło zewnętrzne Bezpośrednie: 12.000 lx
Pośrednie: 50.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C