MLG30A-1320R10501 - 1221891
Kurtyna pomiarowa SICK, zasięg 5 m, wysokość pola detekcji 1320 mm, rozdzielczość 30 mm, 4 wyjścia cyfrowe IO-Link, czas odpowiedzi 4,8 ms, ochrona IP65/IP67, wykrywanie wymiarów i położenia.
MLG30A-1320R10501 - 1221891
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG30A-1320R10501, Wersja urządzenia: Pro - Advanced functionality, Wejścia/wyjścia: 4 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 30 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 1.320 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,27 m, 0,19 m, Czas odpowiedzi: 4,8 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 30 mm, 34 mm
Odstęp miedzy wiązkami 30 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 45
Wysokość pola detekcji 1.320 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1 Kontrola obecności
Q2 / IN Wejście uczenia (Teach-in)
Q3 Kontrola obecności
Q4 / IN2 Kontrola obecności
Programowanie metodą uczenia Tryb standardowy
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 57,25 mA
Pobór prądu, odbiornik 129 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Wtyk M12, 8 pinów, 0,27 m
Klasa ochrony III
Masa 2,949 kg
Wydajność
Zasięg maksymalny 7 m
Zasięg minimalny ≥ 0 m
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 4,8 ms
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C