MLG30A-1770R10895 - 1122106
Kurtyna pomiarowa SICK, zasięg 8,5 m, wysokość detekcji 1770 mm, odstęp wiązek 30 mm, cztery wyjścia cyfrowe, IO-Link, szybka odpowiedź, IP65/IP67, funkcja teach-in.
MLG30A-1770R10895 - 1122106
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG30A-1770R10895, Wersja urządzenia: Pro - Advanced functionality, Wejścia/wyjścia: 4 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 30 mm, Zasięg roboczy: 8,5 m, Wysokość pola detekcji: 1.770 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,27 m, 0,19 m, Czas odpowiedzi: 5,9 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 95
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 30 mm, 34 mm
Odstęp miedzy wiązkami 30 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 60
Wysokość pola detekcji 1.770 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1 Kontrola obecności – sygnał odwrócony
Q2 / IN Kontrola obecności
Q3 Kontrola obecności
Q4 / IN2 Kontrola obecności
Programowanie metodą uczenia Standard mode & cross beam
Blokowanie wiązek Tak
Skanowanie z dużą prędkością Tak
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 58 mA
Pobór prądu, odbiornik 132 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Wtyk M12, 8 pinów, 0,27 m
Klasa ochrony III
Masa 3,849 kg
Wydajność
Zasięg maksymalny 12 m
Zasięg minimalny ≥ 0 m
Zasięg roboczy 8,5 m
Czas odpowiedzi 5,9 ms
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C