MLG30N-0870E10501 - 1222643
Kurtyna pomiarowa SICK, zasięg roboczy 5 m, wysokość pola 870 mm, odstęp wiązek 30 mm, 30 wiązek, czas odpowiedzi 3,6 ms, wyjście push-pull PNP/NPN, klasa IP65/IP67, aluminiowa obudowa.
MLG30N-0870E10501 - 1222643
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG30N-0870E10501, Wersja urządzenia: ProNet - Advanced functionality incl. fieldbus, Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 30 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 870 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,21 m, Czas odpowiedzi: 3,6 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Cechy
Wersja urządzenia ProNet - Advanced functionality incl. fieldbus
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 30 mm, 34 mm
Odstęp miedzy wiązkami 30 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 30
Wysokość pola detekcji 870 mm
1 × odbiornik
1 x Moduł sieci przemysłowej
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 56,5 mA
Pobór prądu, odbiornik 126 mA
Pobór prądu modułu sieci przemysłowej 115 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Wtyk M12, 12-biegunowy, 0,21 m
Klasa ochrony III
Masa 2,049 kg
Szyba przednia PMMA
Opcja Brak
Nr pliku UL NRKH.E181493 (czujnik)
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 3,6 ms
Interfejs komunikacyjny
Wyjście cyfrowe
Liczba 1
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C