MLG30S-0870D10534 - 1128918
Kurtyna pomiarowa SICK, Prime, zasięg 5 m, wysokość pola detekcji 870 mm, odstęp wiązek 30 mm, 3 wyjścia Q IO-Link, czas odpowiedzi 6 ms, IP65/IP67.
MLG30S-0870D10534 - 1128918
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG30S-0870D10534, Wersja urządzenia: Prime - Standard functionality, Wejścia/wyjścia: 3 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 30 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 870 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,22 m, Czas odpowiedzi: 6 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 34
Cechy
Wersja urządzenia Prime - Standard functionality
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 34 mm
Odstęp miedzy wiązkami 30 mm
Rodzaj synchronizacji Optyczna
Liczba wiązek 30
Wysokość pola detekcji 870 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1 Kontrola obecności
Q2 / IN Wejście uczenia (Teach-in)
Q3 Kontrola obecności
inverted Q3
Programowanie metodą uczenia Wejście uczenia z mutingiem
key lock off
Zastosowania
Wyjście przełączające Wykrywanie obiektów
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 57,45 mA
Pobór prądu, odbiornik 126,8 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Klasa ochrony III
Masa 2,049 kg
Szyba przednia PMMA
Opcja Brak
Nr pliku UL NRKH.E181493
Wydajność
Zasięg maksymalny 7 m
Zasięg minimalny ≥ 0,2 m
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 6 ms
Interfejs komunikacyjny
IO-Link
Prędkość przesyłania danych 38,4 kbit/s (COM2)
Maksymalna długość przewodu 20 m
Czas cyklu 6 ms
VendorID 26
DeviceID HEX 800067
DeviceID DEC 8388711
Długość danych procesowych 6 Byte (TYPE_2_V)
Wejścia/wyjścia 3 x Q (IO-Link)
Wyjście cyfrowe
Liczba 3
Wejście cyfrowe
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
EMC EN 60947-5-2
Odporność na światło zewnętrzne Bezpośrednie: 12.000 lx
Pośrednie: 50.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C