MLG30S-2220A10501 - 1221401
Kurtyna pomiarowa SICK, wersja Prime, wyjścia 2x analogowe i 1x IO-Link, wykrywanie wysokości, odstęp wiązek 30 mm, zasięg 5 m, 2.220 mm wysokość detekcji, IP65/IP67.
MLG30S-2220A10501 - 1221401
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG30S-2220A10501, Wersja urządzenia: Prime - Standard functionality, Wejścia/wyjścia: 2 x analogowe + 1 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 30 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 2.220 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,22 m, Czas odpowiedzi: 9,7 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 34 mm
Odstęp miedzy wiązkami 30 mm
Rodzaj synchronizacji Optyczna
Liczba wiązek 75
Wysokość pola detekcji 2.220 mm
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 58,75 mA
Pobór prądu, odbiornik 135 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Klasa ochrony III
Masa 4,749 kg
Wydajność
Zasięg maksymalny 7 m
Zasięg minimalny ≥ 0,2 m
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 9,7 ms
Wyjście analogowe (prąd) 4 mA ... 20 mA
Rodzaj Wyjście prądu
Prąd 4 mA ... 20 mA
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 50.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C