MLG50A-1750B10501 - 1221595
Kurtyna pomiarowa SICK z 2 wyjściami analogowymi, odstęp 50 mm, pole detekcji 1.750 mm, zasięg 5 m, czas odpowiedzi 4,1 ms, IO-Link, wysoka odporność, szybka nauka.
MLG50A-1750B10501 - 1221595
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG50A-1750B10501, Wersja urządzenia: Pro - Advanced functionality, Wejścia/wyjścia: 2 x analogowe + 2 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 50 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 1.750 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,27 m, 0,19 m, Czas odpowiedzi: 4,1 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 50 mm, 54 mm
Odstęp miedzy wiązkami 50 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 36
Wysokość pola detekcji 1.750 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
QA1 Liczba przerwanych wiązek/NBB
QA2 Pomiar wysokości (ostatnia wiązka)/LBB
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 56,8 mA
Pobór prądu, odbiornik 127,2 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Wtyk M12, 8 pinów, 0,27 m
Klasa ochrony III
Masa 3,849 kg
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 4,1 ms
Wejścia/wyjścia 2 x analogowe + 2 x Q (IO-Link)
Wyjście analogowe (prąd) 4 mA ... 20 mA
Wyjście analogowe
Liczba 2
Rodzaj Wyjście prądu
Prąd 4 mA ... 20 mA
Wejście cyfrowe
Liczba 1
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C