MLG50A-1750R10501 - 1216428
Kurtyna pomiarowa SICK, wersja Pro, zasięg 5 m, wysokość pola detekcji 1750 mm, odstęp wiązek 50 mm, 4 wyjścia cyfrowe (IO-Link), IP65/IP67, szybka klasyfikacja i wykrywanie obiektów.
MLG50A-1750R10501 - 1216428
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG50A-1750R10501, Wersja urządzenia: Pro - Advanced functionality, Wejścia/wyjścia: 4 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 50 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 1.750 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,27 m, 0,19 m, Czas odpowiedzi: 4,1 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 01
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 50 mm, 54 mm
Odstęp miedzy wiązkami 50 mm
Rodzaj synchronizacji Przewód
Liczba wiązek 36
Wysokość pola detekcji 1.750 mm
Q2 / IN Wejście uczenia (Teach-in)
Q3 Kontrola obecności
Q4 / IN2 Kontrola obecności
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 56,8 mA
Pobór prądu, odbiornik 127,2 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Wtyk M12, 8 pinów, 0,27 m
Klasa ochrony III
Masa 3,849 kg
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 4,1 ms
Wejścia/wyjścia 4 x Q (IO-Link)
Wyjście cyfrowe
Liczba 4
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
Pośrednie: 200.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C